UNIUNEA EUROPEANA GUVERNUL ROMANIEI
MINISTERUL MUNCII, FAMILIEI SI PROTECTIEI SOCIALE
AMPOSDRU
FONDUL SOCIAL EUROPEAN POSDRU 2007 - 2013 INSTRUMENTE STRUCTURALE 2007-2013 OIPOSDRU INSTITUTUL BANCAR ROMAN

Echipa de implementare


Investeste in oameni !
Proiect cofinantat din Fondul Social European prin Programul Operational Sectorial pentru Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013
Axa prioritara 1:
“Educatie  si  formare  profesionala  in sprijinul cresterii economice si dezvoltarii societatii bazate pe cunoastere”
Domeniul major de interventie 1.4:
”Calitate in Formarea Profesionala Continua”
Titlul proiectului:
Dezvoltari institutionale in formarea profesionala continua in sistemul financiar-bancar - DEFIN
Numar de identificare proiect: POSDRU/58/1.4/S/33121
Beneficiar:
Institutul Bancar Roman


Echipa de management


Expert Coordonator 1
Petru Rares - petru.rares@ibr-ro
Tel: 037 239 44 33, Fax: 021 327 47 24

Expert Coordonator
2
Ene Dinga - emil.dinga@ibr-rbi.ro
Tel: 037 239 44 06, Fax:
021 327 47 24

Manager Proiect
Rodica Arsene - rodica.arsene@ibr-rbi.ro
Tel: 037 239 44 23, Fax:
021 327 47 24, Mobil: 0751 176 460

Consilier Juridic
Mihaela Ioana Rusuroi - ioana.rusuroi@ibr-rbi.ro
Tel: 037 239 44 03, Fax:
021 327 47 24

Responsabil Financiar
Magdalena Stefanescu - magda.stefanescu@ibr-rbi.ro
Tel: 037 239 44 03, Fax: 021 327 47 24

Contabil

Mihaita Stoica - mihai.stoica@ibr-rbi.ro
Tel: 037 239 44 37, Fax:
021 327 47 24

Asistent Manager

Cristina Tanase - cristina.tanase@ibr-rbi.ro
Tel: 037 239 44 19, Fax: 021 327 47 24

Asistent Manager

Gabriela Dumitrache - gabriela.dumitrache@ibr-rbi.ro
Tel: 037 239 44 23, Fax:
021 327 47 24, Mobil: 0748 886 812

Responsabil PR
Mihaela Cezarina Dragomir - cezara.dragomir@ibr-rbi.ro
Tel: 037 239 44 19, Fax: 021 327 50 86



Experti

Expert termen lung

Gabriela Tudor - gabriela.tudor@ibr-rbi.ro
Tel:037 239 44 10, Fax: 021 327 47 24

Expert termen lung
Constanta Alexandru - cornelia.alexandru@ibr-rbi.ro
Tel: 037 239 44 23, Fax: 021 327 47 24

Expert termen lung
Maria Petcuta - maria.petcuta@ibr-rbi.ro
Tel: 037 239 44 28, Fax: 021 327 50 86




Inapoi