Membrii fondatori
și

Contact

Contact

Institutul Bancar Român

 

Str. Negru Vodă, nr 3, sector 3
București, România

Trimite-ne un mesaj

Centre regionale

harta-romania-zone
Regiunea 1

Nord-Est

Centrul Regional pentru Regiunea 1 NE
Suceava, Botosani, Iasi (Sediul Zonal – Municipiul Iasi), Neamt, Bacau, Vaslui

Radu Tasca – Coordonator

CENTRE ZONALE ASOCIATE

SUCEAVA

Coordonator: Vasile Muntean
Expert: Sorin Danut Chitul

BOTOȘANI

Coordonator: Mitruca Puscasu

IAȘI

Coordonator: Radu Tasca
Experți: Daniela Anton, Gabriela Tasca, Marius Tasca

NEAMȚ
Coordonator: Venera Pughineanu Rezniciuc
BACĂU

Coordonator: Daniela Burlacu si Doru Hututui
Expert: Ovidiu Bucataru

VASLUI

Coordonator: Alexandra Grigore
Expert: Nicoleta Stefan

Regiunea 2

Sud-Est

Centrul Regional pentru Regiunea 2 SE Vrancea, Galati (Sediul Zonal – Municipiul Galati), Buzau, Braila, Tulcea, Constanta
Riana Radu – Coordonator

CENTRE ZONALE ASOCIATE

VRANCEA

Coordonator: Emilian Ariton

GALAȚI

Coordonator: Magdalena Samoila

BRĂILA

Expert: Vasilica Roman

Constanța
Coordonator: Venera Pughineanu Rezniciuc
Regiunea 3

Sud-Muntenia

Centrul Regional pentru Regiunea 3 S Muntenia
Arges (Sediul Zonal – Municipiul Pitesti), Dambovita, Teleorman, Giurgiu, Prahova, Calarasi, Ialomita

Danut Chilarez – Coordonator

CENTRE ZONALE ASOCIATE

PRAHOVA

Coordonator : Sorin Adrian Vasiliu

Târgoviște

Coordonator: Magdalena Samoila

Regiunea 4

Sud-Vest Oltenia

Centrul Regional pentru Regiunea 4 SV
Dolj (Sediul Zonal – Municipiul Craiova), Olt, Valcea, Gorj, Mehedinti

Gheorghe Lapadat – Coordonator

CENTRE ZONALE ASOCIATE

DOLJ

Coordonator: Gheorghe Lapadat
Expert: Eugenia Lapadat, Cristi Spulbar

VâLCEA

Coordonator: Mirela Serban

GORJ

Coordonator: Victor Troaca

MEHEDINțI

Expert: Ovidia Doinea

Regiunea 5

Vest

Centrul Regional pentru Regiunea 5 V
Arad, Timis (Sediul Zonal – Municipiul Timisoara), Caras-Severin, Hunedoara

Claudia Tamplaru – Coordonator

CENTRE ZONALE ASOCIATE

ARAD

Coordonator: Stefan Gorzo

TIMIșOARA

Coordonator: Claudia Tamplaru
Expert: Aurel Cîrstea
Expert: Diana Szakacs Koncsag

HUNEDOARA

Coordonator: Gabriel Stanescu

Regiunea 6

Nord-Vest

Centrul Regional pentru Regiunea 6 NV
Cluj (Sediul Zonal – Municipiul Cluj-Napoca), Bistrita-Nasaud, Maramures, Satu Mare, Salaj, Bihor

Alexandru Serdean – Coordonator

CENTRE ZONALE ASOCIATE

CLUJ

Coordonator: Alexandru Serdean
Experti: Gratiela Bogdan, Mihai Dit, Mihai Talpos, Roxana Russe

BISTRIțA

Coordonator: Liana Ivan
Experti: Viorica Frunza, Elisabeta Pojum, Mihai Buliga

BAIA MARE

Coordonator: Nistor Lihet

SATU MARE

Coordonator: Maria Stan
Expert: Rodica Pop

ZALăU

Coordonator: Francisc Otto Szommer

ORADEA

Coordonator: Adrian Madar

Regiunea 7

Centru

Centrul Regional pentru Regiunea 7 Centru
Alba, Sibiu, Brasov (Sediul Zonal – Municipiul Brasov), Covasna, Harghita, Mures

Gabriela Olarescu – Coordonator

CENTRE ZONALE ASOCIATE

ALBA

Coordonator: Mirela Tatiana Samoilescu

SIBIU

Coordonator: Felicia Budai

BRAșOV

Coordonator: Gabriela Olarescu
Expert: Romeo Teodorescu

COVASNA / HARGHITA

Coordonator: Katona Levente

TâRGU MUREș

Coordonator: Liana Suciu
Experti: Mihai Tripon, Aurora Onita

Regiunea 8

București & Ilfov

Centrul Regional pentru Regiunea 8 B&IF
Bucuresti, Ilfov

Emanuela Savu – Coordonator

Bucuresti, Sediul IBR
str. Negru Voda Nr. 3, sector 3, Camera nr. 205

S